تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
تاریخ بروزرسانی: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

استاندار کردستان از زحمات بی‌شائبه و صادقانه روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان در راستای ارتقاء و اعتلای مدیریت مطلوب ، معرفی خدمات و انعکاس به‌موقع عملکردها به افکار عمومی و تعامل مناسب با مجموعه مدیریت استان و وزارت کشور تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان، طی مراسمی که به مناسبت فرا رسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه «روز ملی ارتباطات و روابط عمومی» در استانداری کردستان برگزار شد، «بهمن مرادنیا» استاندر کردستان با اهداء لوح تقدیر از زحمات بی‌شائبه و صادقانه روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان در راستای ارتقاء و اعتلای مدیریت مطلوب معرفی خدمات و انعکاس به‌موقع عملکردها به افکار عمومی و تعامل مناسب با مجموعه وزارت کشور تقدیر کرد.

در متن تقدیرنامه آمده است:

جناب آقای کوهسار رسولی‌تبار

مدیر محترم روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان

بدون تردید روابط عمومی به‌عنوان عنصر اصلی در عرصه سیاست‌گذاری‌های کلان نظام و هدایت سازمان‌ها جایگاه ویژه‌ای دارد و از آنجا که کارکردهایش به مشابه آیینه‌ی روشن هر دستگاه است، امروزه به رکن مهمی از ابزار عملکرد سازمان ها تبدیل شده است.

روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را فرصت مغتنمی شمرده تا ضمن تبریک این روز به شما که از فعالین این حوزه می‌باشید؛ از تلاش‌های مستمر و تأثیرگذارتان به عنوان روابط عمومی برتراستان تقدیر و تشکر نمایم.

امیدوارم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال جهش تولید نام‌گذاری شده بتوانید هم‌چون گذشته با استفاد ه از تجربیات گرانبهای خویش در تبیین و تشریح دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دولت تدبیر و امید اهتمام ورزیده و کماکان در عرصه دستیابی به اهداف متعالی موفق و مؤید باشید؛ توفیقات روزافزون شما را از درگاه ایزد منان خواستارم.

بهمن مرادنیا

استاندار کردستان

image_pdfimage_print