تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۹
تاریخ بروزرسانی: ۲۹ تیر ۱۳۹۹

مدیر اموربرق جنوب شهرستان سنندج از اصلاح ،بازآرایی و بهینه سازی شبکه برق روستای نزاز از توابع بخش سیروان شهرستان سنندج با اعتباری بالغ بر 2 میلیاردو پنجاه میلیون ریال خبر داد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان، جمال  الدین حسینی مدیراموربرق جنوب سنندج در تشریح این خبرگفت : اجرای پروژه تبدیل شبکه سیم مسی به کابل خودنگهدار و اصلاح آن فرصتی برای احیای نقاط روستایی و استانداردسازی شبکه برق در روستاها است که درسال جاری در سطح شهرستان به خوبی دنبال میشود.

وی در ادامه اذعان داشت:بااجرای این طرح ۱۰۳۵ مترشبکه فشارضعیف  و۳۲۰مترشبکه فشارمتوسط هوایی بامحوریت اصلاح وبهینه سازی شبکه درراستای ارتقاء و بهبودکیفیت ولتاژمشترکان، ،رفع حریم خطوط فشارمتوسط وفشارضعیف ،کاهش تلفات  فنی وغیرفنی ،کاهش خاموشیهای ناخواسته به دلیل شرایط جوی نامساعددرروستاها،افزایش ایمنی در محیط کار ،ارتقای شاخص های بهره برداری و خدمت رسانی مطلوب به مشترکین با اعتباری بالغ بر ۲میلیارد و پنجاه میلیون ریال ازمحل منابع داخلی شرکت به بهره برداری رسید.

وی در پایان خاطرنشان کرد:  اصلاح،بازآرایی و تبدیل شبکه سیم مسی به کابل خودنگهدار روستاهای (نیر،محراب و تنگیسر)نیز در هفته ها جاری با هدف استاندارسازی شبکه و به منظور ارائه خدمات مطلوب به مشترکین روستایی دردست اقدام است.

image_pdfimage_print