تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۴۰۰
تاریخ بروزرسانی: ۲۵ اسفند ۱۴۰۰

مدیر توزیع برق شهرستان بیجارگفت: از ۴۲ روستای مورد هدف برای اصلاح تجهیزات شبکه و اجرای طرح بهارستان در شهرستان بیجار تاکنون این  طرح در ۲۰ روستا به طور کامل اجرایی شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان، هادی محمدمرادیان مدیر توزیع برق شهرستان بیجار با اشاره به اینکه در قالب طرح بهارستان شبکه توزیع برق ۴۲ روستا در شهرستان بیجار اصلاح و بهسازی می شود، گفت: درهمین راستا تاکنون شبکه برق ۲۰ روستا به طور کامل بهسازی شده و همچنین عملیات اصلاح و بهسازی شبکه توزیع برق در روستاهای باقی مانده از پیشرفت فیزیکی بیش از ۶۰ درصدی برخوردار است.

وی تعداد پایه های بتونی مورد نیاز برای این تعداد روستا را ۶۵۱ اصله عنوان کرد و افزود: پیش بینی می شود بعد از اتمام این طرح در شهرستان بیجار ۸۰ کیلومتر شبکه به مجموع شبکه فشار ضعیف در بیجار اضافه شود.

محمدمرادیان اظهار داشت: در مجموع بیش از ۱۵ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح بهارستان در شهرستان بیجار اختصاص یافته است.

وی در ادامه اظهار داشت: جابجایی و مقاوم سازی پایه های برق در معابر روستایی، تامین ولتاژ مطمئن برای مشترکین روستایی ، اصلاح روشنایی معابر عمومی روستایی ، اصلاح فرسودگی شبکه برق روستاهای مشمول طرح وتوسعه وتامین برق متقاضیان از اهداف طرح بهارستان محسوب می شود.

محمدمرادیان افزود: پیش بینی می شود با اقدامات جهادی صورت گرفته، این طرح تا پایان خردادماه سال ۱۴۰۱  در تمام روستاهای مورد هدف به طور کامل اجرایی شود.

image_pdfimage_print