تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۴۰۰
تاریخ بروزرسانی: ۲ شهریور ۱۴۰۰

عملکرد برق شهرستان بانه در پنج ماهه نخست سالجاری قابل قبول است

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان صلاح الدین قادری در تشریح این خبر گفت: با رصد و پایش عملکرد واحدهای زیر مجموعه برق شهرستان بانه در ۵ ماهه نخست سالجاری، نقاط ضعف و قوت شناسایی و برنامه ریزی دقیق تری برای ادامه روند مثبت در رأس فعالیت ها قرار گرفت.

قادری در تشریح این خبر به عملکرد واحدهای مهندسی و نظارت، بهره برداری و دیسپاچینگ و خدمات مشترکین پرداخت و عنوان کرد: در بخش مهندسی و نظارت و در ۵ ماه نخست سالجاری، ۱۷۱۰۰ متر شبکه سیم مسی در روستاهای بیکش، ننور،آلوت،خواجه امیر، کوخ مراد، سیاحومه، سیسارک، سیچان و صالح آباد کانی سور به کابل خودنگهدار تبدیل شد.

وی در ادامه افزود: کار برداشت اطلاعات و ادامه کار تبدیل شبکه سیم مسی به کابل خودنگهدار در تعداد ۴۲ روستا نیز به پایان رسیده و در ماههای آتی وارد مراحل اجرایی خواهد شد.

قادری در ادامه سخنان خود به مناطق شهری نیز اشاره کرد و عنوان کرد: در داخل شهر و در محله های سازمان آب، کمربندی یک، فرمانداری، ثبت احوال، بیمارستان، کوی فرهنگیان و شهرک توحید نیز بیش از ۳۱۰۰۰ متر شبکه اصلاح و به کابل خودنگهدار تبدیل شده است.

قادری گفت: به منظور رفع ضعف ولتاژ و کاهش طول شبکه فشار ضعیف، پست هوایی دامنه آربابا احداث و به بهره برداری رسید، همچنین به منظور پایداری بیشتر شبکه، فاز نخست تعویض هادی های فیدر گلشهر به طول حدود ۶۸۰ متر انجام شد.

 مدیر توزیع برق شهرستان بانه در ادامه و در تشریح عملکرد واحد بهره برداری عنوان کرد: با توجه به مشکلاتی از جمله اتمام قرار داد مراکز عملیات و اتفاقات شهری و روستایی، برنامه ها و اهداف تعین شده تحت تاثیر قرار گرفت اما با این وجود و با استفاده از خاموشی های ناشی از کمبود تولید و پیمانکار خط گرم، تعمیرات فیدرهای شهری و روستایی به منظور پایداری شبکه در دستور کار قرار گرفته است، همچنین بازدیدهای لازم به منظور شناسایی نقاط ضعف شبکه و برنامه ریزی مناسب جهت انجام  تعمیرات و بهبود شاخصهای بهره برداری انجام شده است.

مهندس قادری در ادامه به عملکرد واحد خدمات مشترکین اشاره کرد و اظهار داشت: در ۵ ماه نخست سال جاری تعداد ۱۲۲۷ انشعاب جدید در بخش شهری و روستایی نصب شده است، همچنین تعداد ۲۹۲ مورد درخواست تغییر نام،تعداد ۲۰۷ مورد تغییر مکان و تعداد ۹۸ درخواست تغیر تعرفه ثبت شده است.

قادری افزود: در خرداد ماه، کار تکخوانی روستای ساوان با تعداد ۲۵۵ مشترک به اتمام رسید.   

مدیر توزیع برق شهرستان بانه در پایان سخنان خود اذعان داشت: در کنار انجام پروژه های ذکر شده، فعالیت های دیگری نیز در بخش رفع حریم، رفع نقاط مخاطره آمیز، رفع ضعف ولتاژ و … انجام شده که همگی با هدف جلب رضایت مشترکین در راستای اهداف متعالی شرکت توزیع برق استان کردستان می باشد.

 

image_pdfimage_print