تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۸
تاریخ بروزرسانی: ۲۰ بهمن ۱۳۹۸

مدیر توزیع برق شهرستان کامیاران از اجرای پروژه آزاد سازی محدوده آبگیری سد رمشت ،احداث شبکه فشار متوسط هوایی(20kv) تصفیه خانه شهر دربلان،دوسو تغذیه کردن برق تصفیه خانه و پمپاژمرکزی این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان ،شهرام بهمنی مدیر برق شهرستان کامیاران در تشریح این خبر گفت: داشتن برق پایدار و مطمئن در شهر و روستا ،جلوگیری از سرقت سیم و شبکه برق ،رفع ضعف ولتاژ در بیشتر مناطق و استفاده از تجهیزات نوین و کابل خودنگهدار در سطح شهر و روستاهای این شهرستان از جمله طرحهای شاخصی است که در دهه فجرامسال افتتاح می شود.

وی در ادامه اذعان داشت:با بهره برداری از این طرحها بیش از ۱۶ روستا و شهرک های بعثت ۲،۱و۳ از مزایای آن بهره مند می شوند و آماده اجرای پروژه های بیشتر  در قالب طرح های استانی و تملک دارایی بوده و در صورت تامین اعتبار سریعا” اجرا و اعتبار آن را در پروژه های برق ،اصلاح و بهینه سازی شبکه جذب نماید.

وی در ادامه افزود:آزاد سازی محدوده آبگیری سد رمشت با احداث ۲۲۵۰ متر و نیز احداث۳۵۷۳ متر شبکه ۲۰کیلوولت هوایی تصفیه خانه شهر دربلان و نیز دو سو تغذیه برق تصفیه خانه و پمپاژ مرکزی شهربا اعتباری بالغ بر ۴۰میلیاردو ۷۰۰میلیون ریال همزمان با آغاز چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از جمله پروژه های قابل افتتاح در این ایام فرخنده است.

image_pdfimage_print