تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۴۰۰
تاریخ بروزرسانی: ۱۲ تیر ۱۴۰۰

مدیریت توزیع برق شهرستان بانه از نصب سه دستگاه سکسیونر گازی موتور بر روی فیدرهای جاده سردشت، آرمرده و جاده مریوان با اعتباری بالغ بر 7.5 میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان  صلاح الدین قادری در تشریح این خبر گفت: به منظور افزایش قابلیت اطمینان و پایداری شبکه، افزایش قدرت مانور، مدیریت بار و کاهش انرژی توزیع نشده سه دستگاه سکسیونر گازی با اعتباری بالغ بر ۷٫۵ میلیارد ریال نصب و به بهره برداری رسید .

وی در ادامه سخنان خود اذعان دشت: ایجاد قدرت مانور، کاهش تعداد مشترکین بی برق در زمان بروز اتصالی و حوادث ناخواسته یکی از اهداف این پروژه می باشد که با جایابی و نصب، دستیابی به این هدف اکنون محقق شده است.

مدیر توزیع برق شهرستان بانه در ادامه سخنان خود اذعان داشت: به منظور جبران توان راکتیو، کاهش تلفات توان و انرژی و بهبود کیفیت ولتاژ، سه سری خازن هر کدام با ظرفیت ۱۰۰ کیلووار بر روی آنتن های کوخان، سه راه انجینه و کانی هلوژه با اعتباری بالغ بر ۳٫۲ میلیارد ریال نصب شده است.

قادری در پایان سخنان خود اظهار داشت: نصب تجهیزاتی مانند سکسیونر و خازن در شبکه فشار متوسط، با هدف افزایش پایداری شبکه و بهبود کیفیت ولتاژ انجام می گردد که افزایش رضایت مشترکین را در پی خواهد داشت.

image_pdfimage_print