تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
تاریخ بروزرسانی: ۴ مرداد ۱۳۹۹

مدیر توزیع برق شهرستان دهگلان از تعويض 200 دستگاه كنتور تكفاز در سطح شهر و روستاهاي شهرستان دهگلان جهت پيشگيري از تلفات و هدر رفت انرژي با اعتباری بالغ بر 730 ميليون ريال خبر داد.

کیومرث آقا محمدی در تصریح این خبر گفت:  یکی از فعالیت های جاری حوزه خدمات مشترکین برق شهرستان، قرائت و بازدید مکرر لوازم اندازه گیری مشترکین در طول سال می باشد، در سال ۹۸ از مجموع گزارشات مامورین قرائت و بعد از صحت سنجی گزارش توسط اکیپ تست و نظارت بر لوازم اندازه گیری شهرستان ، تعداد ۲۰۰ دستگاه کنتور معیوب در طول سال  تایید که  بلافاصله بعد از گزارش، تست و تایید عیب، نسبت به تعویض لوازم اندازه گیری معیوب با اعتباری بالغ بر   ۷۳۰ میلیون ریال اقدام گردید.

آقا محمدی در ادامه افزود : محل اجرای کار در سطح شبکه شهر و روستاهای شهرستان دارای پراکندگی مکانی بوده است که با تلاش واحد اندازه گیری شهرستان بلافاصله بعد از شناسایی، نسبت به اصلاح لوازم اندازه گیری معیوب اقدام گردید، هدف از اجرای این طرح پیشگیری از تلفات و هدر رفت انرژی است.

مدیر توزیع برق شهرستان دهگلان در پایان تأکید کرد:  در راستای پیشگیری از تلفات و هدر رفت انرژی این طرح با جدیت کامل در طول سال جاری نیز ادامه خواهد داشت.

 

image_pdfimage_print