تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
تاریخ بروزرسانی: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

مدیرتوزیع برق شهرستان سقزاز فرماندهی نیروی انتظامی بجهت زحمات و تلاش‌های فرماندهان و پرسنل خدوم و زحمت کش ،در پیشگیری از سرقت و کشف تجهیزات مسروقه صنعت برق و برقراری امنیت در این شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق کردستان در این دیدار که با حضور فرماندار ویژه شهرستان سقز، معاون سیاسی امنیتی فرمانداری، فرمانده نیروی انتظامی و برخی از مسئولین شهرستان سقز برگزار شد عطااله نوروزی مدیر توزیع برق شهرستان سقز از تلاش‌ها و زحمات عوامل نیروی انتظامی در پیشگیری از سرقت و کشف تجهیزات مسروقه صنعت برق تقدیر و تشکر کرد.

در این دیدار اسماعیل رستم‌پور معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان سقز با اشاره به نامگذاری سال ۹۹ به عنوان سال “جهش تولید ” گفت: در سال جدید با یاری تمام ارگان‌های دولتی و نهادهای خدمات‌رسان و در تعامل با نیروی انتظامی قدم‌های بزرگی  درراستای جهش تولید باید برداشته شود.

وی ضمن اشاره به این نکته که سرقت تجهیزات برق علاوه بر آسیب به شبکه‌های توزیع باعث خسارت به لوازم خانگی مردم و برهم ‌زدن آرامش آن‌ها می‌شود اظهار داشت: خوشبختانه شاهدیم با تلاش و همت عوامل زحمتکش نیروی انتظامی باندهای سرقت سریعا شناسایی شده و آرامشی که الان در جامعه هست مرهون زحمات این عزیزان است

در ادامه سرهنگ حمید رضایی فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان سقز ضمن تقدیر و تشکر از همه ارگان‌ها در تعامل با دستگاه‌های انتظامی با اشاره به آمار سرقت یک سال گذشته گفت: در سال ۹۸ افزایش سرقت به نسبت مشابه سال قبل از آن ۷۵ درصد رشد داشته که البته در اکثر شهرهای کشور همین رویه حاکم بوده و شهرستان سقز از لحاظ سرقت در بین شهرهای استان رتبه سوم را دارد که این نشان‌دهنده آن است که شورای تامین و عوامل انتظامی مبارزه با سرقت عملکرد مناسبی داشته‌اند. همچنین در زمینه کشفیات نیز ۸۴ درصد به نسبت مشابه سال قبل افزایش داشته‌ایم که نشان می دهد ۷۱ درصد سرقت‌های انجام‌شده کشف شده است .

در پایان مدیر برق شهرستان سقز ضمن تقدیر و تشکر از عوامل نیروی انتظامی ابراز امیدواری کرد:با تعامل و همکاری خوب و موثر مدیریت توزیع برق شهرستان سقز و نیروی انتظامی در سال جدید شاهد کاهش سرقت سیم و ترانس باشیم و به طبع آن شاهد افزایش رضایتمندی هموطنان در این خصوص باشیم.

image_pdfimage_print