تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸
تاریخ بروزرسانی: ۲۱ آبان ۱۳۹۸

مدیر توزیع برق شهرستان سقز از اجرای پروژه جابجایی شبکه فشار متوسط جهت توسعه و احداث اتوبان سقز - بانه با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد و87 میلیون ریال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان نوروزی مدیر توزیع برق شهرستان سقز درتشریح این خبر گفت: جاده سقز – بانه یکی از مسیرهای پرتردد و جاده‌ای تجاری – توریستی محسوب می گردد که به دلیل عدم گنجایش کافی،شلوغی مسیر و پیچ‌های پی‌در‌پی هر از چندگاهی با حوادث ناگواری در آن مواجه هستیم. یکی از برنامه‌های اعلام‌شده مسئولان برای این مسیر و تبدیل آن به آزاد راه بود که احداث قطعه دوم این باند به طول ۱۰ کیلومتر حدفاصل روستای آیچی تا تموغه آغاز گردید .

وی در ادامه افزود: بنا به درخواست اداره راه و شهرسازی شهرستان سقز در جهت توسعه و احداث اتوبان سقز – بانه حد فاصل روستای آیچی تا تموغه با کار گذاشتن ۷۳ اصله تیر در نقاط مختلف این مسیر جابجایی شبکه به انجام رسید.

مدیر توزیع برق شهرستان سقز ضمن مهم ‌ارزیابی کردن پروژه جابجایی شبکه فشار متوسط در توسعه راهسازی شهرستان سقز در خصوص میزان اعتبار به‌کار رفته در اجرای این پروژه تاکید کرد: اجرای این پروژه در راستای توسعه اتوبان سقز- بانه و با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد و هشتاد و هفت میلیون ریال انجام شده است.

image_pdfimage_print