تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۸
تاریخ بروزرسانی: ۲۶ اسفند ۱۳۹۸

مدیر توزیع برق شهرستان مریوان ازاجرای پروژه اصلاح 2250 متر شبکه فشار ضعیف هوایی در روستای توریستی کانی سفید و قلقله مریوان با اعتباری بالغ بر636 میلیون ریال خبر داد

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان مجتبی محبتی در تشریح این خبر گفت: با توجه به توریستی بودن منطقه و نیز مهاجرت پرندگان به خصوص لک لک ها این طرح در روستای کانی سفید در قالب ۳ دستور کار و در روستای قلقله در قالب ۲ دستور کاربه بهره برداری رسید.

وی در ادامه با توجه به تشریح کلیات این پروژه افزود:

  • اصلاح پست هوایی روستای کانی سفید به مبلغ ۳۶۰ میلیون ریال که فرایند تکمیل آن نهایی شده است .
  • افزایش پست اختصاصی شماره ۲ کانی سفید، ۲۵ به ۱۰۰ کاوا به منظور رفع ضعف ولتاز (طرح چاوش) به مبلغ ۵۴۰ میلیون ریال که این دستورکار ۱۰۰% نهایی شده است .
  • تبدیل ۸۰۰ متر شبکه سیمی به کابل خودنگهدار جهت جلوگیری از برق گرفتگی پرندگان و توریستی بودن منطقه به مبلغ ۸۰۰ میلیون ریال که این دستور کار نیز تکمیل گردید .

محبتی در پایان درخصوص اصلاح شبکه فشار ضعیف هوایی در روستای قلقله که شامل ۲ دستور کار اصلاح شبکه و برکناری می باشد نیز خاطر نشان ساخت:  در این روستا ۱۴۵۰ متر شبکه فشار ضعیف هوایی سیمی به کابل خودنگهدار تبدیل شده است که اعتبار این دستورکار با احتساب برکناری ۶۳۶ میلیون ریال می باشد و پروژه به طور کامل به بهره برداری رسید.

image_pdfimage_print