تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۴۰۱
تاریخ بروزرسانی: ۲۷ شهریور ۱۴۰۱

« محمدرضا حاجیان » امروز در مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان  و چند تن دیگر از مدیران حوزه ستادی به عنوان سرپرست توزیع برق شهرستان قروه معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان، آیین تقدیر و معارفه سرپرست توزیع برق شهرستان قروه در راستای طرح جانشین پروری و استفاده از پتانسیل‌های داخلی و با هدف ایجاد انگیزه و غنای نیروی انسانی در سطح شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان انجام شد.

در این مراسم که با حضور مدیرعامل شرکت و چند تن دیگر از مدیران حوزه ستادی و فرماندار شهرستان قروه برگزار شد ضمن قدردانی از تلاش ها و اقدامات صورت گرفته توسط مدیر سابق توزیع برق شهرستان قروه در سطح شهرستان، براستفاده از تجارب نیروهای بومی و توانمند تاکید شد.

در ادامه این مراسم هر یک از مسئولین حاضر در جلسه، تقویت پویایی سازمان و نیروی انسانی توانمند جهت افزایش راندمان و بهره وری سازمان را از مهمترین مؤلفه های موفقیت در هر سازمانی عنوان کردند.

در پایان این مراسم از زحمات آقای فرهاد میمنت آبادی مدیر سابق توزیع برق شهرستان قروه تقدیر به عمل آمد و آقای محمدرضا حاجیان به عنوان سرپرست توزیع برق شهرستان قروه معرفی شد.

سرپرست توزیع برق شهرستان قروه سابقه فعالیت تجربی و مسئولیت در حوزه های فنی مهندسی و بهره برداری برق شهرستان های سنندج و مریوان، ۵ سال سابقه مدیریت برق شهرستان قروه ، ۲ سال فعالیت در حوزه دفتر نظارت بر بهره برداری و ۲ سال فعالیت در حوزه نظارت بر اجرای پروژه‌های حوزه ستادی شرکت را در کارنامه خود دارد.

image_pdfimage_print