تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
تاریخ بروزرسانی: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان از انعقاد 5016 تفاهم نامه همکاری در برنامه پاسخگویی بار در تابستان امسال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان هیوا لهونیان در تصریح این خبر گفت: به منظور گذر موفق از پیک بار  و تابستانی بدون خاموشی تعداد ۵۰۱۶  قرارداد همکاری در زمینه اجرای برنامه های پاسخگویی بار که ۴۰۱۳ مورد مربوط به بخش کشاورزی، ۷۴ مورد مربوط به مولدها، ۴۳ مورد CNG، ۴۵۹ مورد بخش صنعتی، ۱۷۹ مورد بخش تجاری و ۲۴۸ مورد بخش اداری منعقد و در سامانه مدیریت پیک بار کشوری (سمپ) ثبت شده است.

لهونیان در ادامه با اشاره به کاهش بار براساس قراردادهای همکاری اذعان داشت: براساس قراردادهای همکاری ۴۵ مگاوات کاهش بار داشته ایم که در مقایسه با سهمیه ای که توسط شرکت توانیر برای کاهش پیک شرکت تعیین کرده بود ( ۴۰ مگاوات) ۵ مگاوات بیشتر می باشد که نشان از تلاش شبانه روزی کارکنان شرکت و همکاری مشترکین می باشد.

وی افزود: در همین راستا و به منظور گذر موفقیت آمیز از پیک بار تابستان ۹۹ برنامه ریزی های مدون و دقیقی صورت پذیرفت که می توان به برگزاری جلسات گذر از پیک به صورت هفتگی با نمایندگان دیسپاچینگ و شرکت های توزیع و در موارد مورد نیاز با صنایع، ارتباط مستمر با مشترکین کشاورزی، صنایع، خانگی و تجاری از طریق مکاتبه، سامانه پیام کوتاه، مذاکرات تلفنی، بازدیدهای حضوری و جلسات مختلف اشاره کرد.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان در ادامه بیان کرد: مصارف هفتگی و روزانه مشترکین صنعتی، کشاورزی و بخشی از مشترکین خانگی و ادارات تحلیل و بررسی می شود و تذکرات لازم به مشترکان پرمصرف اعلام می گردد.
وی در پایان سخنان خود اذعان داشت: پروژه افزایش راندمان کولرهای آبی با توجه به مستندات مربوط به طرح ویژه ملی کاهش بار سرمایشی، پیگیری و نتایج خوبی را به همراه داشت.

لازم به ذکر است تعداد تفاهم نامه های منعقد شده امسال تقریبا دو برابر سال قبل می باشد که عزم این شرکت در شرایط کرونایی و ایجاد آمادگی های لازم به منظور عبور موفق از پیک تابستان امسال و در راستای نهادینه کردن فرهنگ مدیریت مصرف در جامعه و تلاش برای ارائه برقی مطمئن و پایدار به مشترکین می باشد.

image_pdfimage_print