تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۹
تاریخ بروزرسانی: ۴ شهریور ۱۳۹۹

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان از تبدیل 300 کیلومتر شبکه سیمی مسی به کابل خودنگهدار در پنج ماهه اول سالجاری با اعتباری بالغ بر 300 میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان هیوا لهونیان در تصریح این خبر گفت: از ابتدای سالجاری پروژه عظیم تبدیل شبکه سیم مسی به کابل خودنگهدار در سطح شهرستان های استان کردستان در حال اجرا می باشد و خوشبختانه هر ماه سرعت اجرایی پروژه به طرز چشمگیری افزایش یافته و امید است با تلاش شبانه روزی کارکنان بتوان به هدف مورد نظر شرکت که تبدیل ۲۰۰۰ کیلومتر شبکه سیمی به کابل خود نگهدار تا پایان سال جاری است، دست یافت.

وی در ادامه با اشاره به اجرای این پروژه عظیم در پنج ماهه اول سالجاری اذعان داشت: در فروردین ماه ۳۱ کیلومتر شبکه سیمی به کابل خود نگهدار در کل استان تبدیل گردید این در حالی است که در ماه های اردیبهشت، خرداد، تیر و مرداد به ترتیب این رقم به ۷۴، ۱۲۰ ۱۹۳ و ۳۰۰ کیلومتر رسیده است که نشان از رشد چشمگیر و پیشرفت بالایی در ماه های اخیر است.

لهونیان با اشاره به رشد پروژه مذکور در شهرستان های استان کردستان افزود: این مهم با برنامه ریزی صحیح و مدون اجرا و به بهره برداری خواهد رسید که امید دارم تمام شهرستان های تابعه استان کردستان این موضوع را سرلوحه کار خود قرار داده تا به هدف شرکت که تبدیل بیش از ۲۰۰۰ کیلومتر شبکه سیمی به کابل خود نگهدار تا پایان سالجاری است، برسیم.

هیوا لهونیان در ادامه با اشاره به سه ویژگی مهم اجرای این پروژه عنوان کرد: سرعت بخشی به اجرای طرح، کیفیت کار و مهمتر از همه سلامت کار مهمترین ویژگی های اجرای این پروژه عظیم در سطح استان می باشد.

وی در پایان سخنان خود تأکید کرد: هدف از اجرای این طرح کاهش میزان تلفات و هدر رفت انرژی، بهبود ولتاژ مشترکین، کاهش خاموشی‌های بی برنامه، ارتقاء مبلمان شهری و روستایی، کاهش خطرات احتمالی ناشی از برخورد اشیاء خارجی با شبکه ،رضایتمندی مشترکین، جلوگیری از سرقت شبکه‌های سیمی، جلوگیری از انشعابات غیر مجاز، کاهش میزان خطرات و معضلات موجود در شبکه‌های فشارضعیف از مهمترین مزایای اجرای شبکه سیم مسی به کابل خود نگهدار می باشد.

image_pdfimage_print