تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۴۰۰
تاریخ بروزرسانی: ۱۷ مرداد ۱۴۰۰

۱۷ مرداد ماه سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی یادآور تلاش ها و زحمات آزاد مردانی است که با همت، پشتکار همراه با رعایت عدل وانصاف، در مسیر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی جامعه گام برمی دارند.

در دنیای امروز با توجه به شتاب و سرعت گردش اطلاعات و تحولات سیاسی، فرهنگی و اجتماعی، نقش کلیدی رسانه ها به هیچ عنوان کتمان پذیر و فراموش شدنی نیست .

خبرنگاران جزو نخبگان جامعه محسوب می گردند چون :

– خبرنگاران مهمترین عناصر مهندسی افکار جامعه هستند

– خبرنگاران حلقه اتصال مردم و خدمتگزاران آنان در دستگاه ها هستند

– خبرنگاران هستند که با ایجاد فرآورده های خبری مناسب  در راستای وحدت و همدلی جامعه موثراند

– خبرنگاران عامل اصلی رشد، توسعه و بالندگی جامعه می شوند

البته روز خبرنگار می تواند یک فرصت و بهانه بسیار خوبی باشد تا به دغدغه ها، مشکلات و معضلات این صنف توجه بیشتری شود، صنفی که در طول سال نگران سایر قشرها هستند و شاید روایتگر و پیام رسان دغدغه های همه اقشار جامعه باشند. این روز می تواند فرصت مناسبی باشد تا در حقیقت دغدغه ها و معضلات اهالی رسانه یاد و مورد بررسی و حل و فصل قرار گیرد.

اینجانب این روز بزرگ را به همه خبرنگاران و اصحاب رسانه در استان کردستان تبریک گفته و از همراهی، توجه و اهتمام ویژه این عزیزان در انعکاس فعالیت ها و اقدامات ارزشمند شرکت، بخصوص ایام پیک مصرف امسال که با کمترین تنش، اخبار و اطلاعیه ها و پیام های آن را به نمایش گذاشتند، قدردانی نموده و توفیقات روز افزون تمامی این عزیزان را در راه ایفای رسالت مهم آگاهی بخشی و اطلاع رسانی، از درگاه خداوند متعال آرزومندم.

“لهونیان”

image_pdfimage_print