تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
تاریخ بروزرسانی: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

جلسه مشترک مدیران حوزه‌ی آب‌ و‌ برق شهرستان سقز با هدف اتخاذ تدابیر لازم جهت عبور از پیک تابستان ۹۸ و تدوین برنامه‌های لازم، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان، نشست مشترک مدیریت برق شهرستان سقز با امور منابع آب سقز و آب و فاضلاب شهری و روستایی این شهرستان، جهت ایجاد هماهنگی و ارائه راهکارهای لازم در راستای مدیریت مصرف برق ایستگاه‌ها و پمپاژهای آب شهری و روستایی برای عبور از پیک تابستان ۹۸ در مدیریت برق شهرستان سقز برگزار شد.

عطااله نوروزی، مدیر برق شهرستان سقز هدف از برگزاری این جلسه را آمادگی هرچه ‌بیشتر نهادهای خدمات‌رسان برای عبور از پیک تابستان ۹۸ و اتخاذ برنامه‌هایی برای استفاده از دیزل‌ژنراتور و برق اضطراری در مواقع خاموشی‌های با برنامه احتمالی عنوان کرد و گفت: بازدید از ایستگاه‌ها و پمپاژهای آب شهری و روستایی توسط نمایندگان حوزه‌ی آب و برق شهرستان سقز برای رفع نواقص و ایرادات لازم  در اولویت برنامه های کاری قرار گرفت.

در ادامه عباس ولایتی، مدیر امور آب‌وفاضلاب شهری سقز نیز از آمادگی کامل این حوزه در راستای مقابله با هر نوع قطعی احتمالی برق در فصل پیک تابستان خبر داد و گفت: تصفیه‌خانه پیریونس در فصل تابستان مشکلی در حین اعمال خاموشی‌های احتمالی ندارد و برای جایگزینی آن در زمان اعمال خاموشی، تصفیه‌خانه چراغ‌ویس و همچنین مخزن‌آب صالح‌آباد در نظر گرفته شده که بدون ایراد خاص در مدار قرار دارند.

گفتنی است، در پایان این نشست مقرر گردید قراردادی فی‌مابین امور آب شهری و مدیریت برق شهرستان سقز در خصوص اعمال خاموشی و کاهش مصرف پیک‌بار منعقد گردد.

image_pdfimage_print