تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۹
تاریخ بروزرسانی: ۱۹ خرداد ۱۳۹۹

مدیر توزیع برق شهرستان دهگلان از نصب وتعويض 260 دستگاه كنتور هوشمند سه فاز مستقيم در برق شهرستان دهگلان با اعتباری بالغ بر 7 میلیاردو ششصدمیلیون ریال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان کیومرث آقا محمدی مدیر توزیع برق شهرستان دهگلان در تشریح این خبر گفت:۲۶۰ دستگاه کنتور سه فاز مستقیم هوشمند در برق شهرستان دهگلان با اعتباری بالغ بر۷ میلیاردو ششصدمیلیون ریال تعویض گردید.

وی درادامه افزود: نصب ۲۶۰ کنتور هوشمند مستقیم ، آمار تعداد کنتورهای هوشمند نصب شده در برق شهرستان به ۱۳۵۴ دستگاه رسید که این اقدام در شهرستان قبل از زمان پیک مصرف شبکه ی برق در سال۱۳۹۹ به انجام رسید.

آقا محمدی در ادامه گفت:در حال حاضر کلیه پمپاژهای برقدار بخش کشاورزی  با کنتور هوشمند تجهیز شده اند و زمینه برای اجرای دقیق برنامه های مدیریت بار و ایجاد شفافیت در رفتار مصرف انرژی برق  مشترکین با توجه به در دسترس بودن پروفیل بار آنها حاصل شده است.

وی در پایان افزود: هوشمند سازی شبکه یکی از نیازهای امروز شبکه برق بوده و علیرغم هزینه بالای اجرای این پروژه ، شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان ، پشتیبانی مالی بسیار مناسبی از موضوع به عمل آورده و تجهیزات مورد نیاز را در اختیار  واحدهای متولی نصب در سطح شرکت گذاشته اند.

image_pdfimage_print