تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۸
تاریخ بروزرسانی: ۲ بهمن ۱۳۹۸

مدیر امور توزیع برق شمال سنندج از پایان عملیات اجرایی احداث شبکه روشنایی معابر در مجتمع های شهرک بعثت سنندج خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان محمد آزاد حسینی در تصریح این خبرگفت: با پایان  عملیات اجرایی احداث شبکه  روشنایی معابر در مجتمع آپارتمانی های  گلبرگ (شهرک بعثت)، پل سنجرخان (روبروی ترمینال تهران)، بلواردکترحسینی، نایسر و شهرک ۵ آذر جمعا بطول ۲ کیلومتر، بهره برداری از این طرح آغاز شد.

وی  با اشاره به اعتباری بالغ بر دو میلیارد و ۸۰۰  میلیون ریال برای اجرای این پروژه افزود: برای این پروژه، ۵۸۲ متر در پل سنجرخان، ۱۵۰متر در بلوار دکتر حسینی،۴۴۰ متر برای آپارتمانی های گلبرگ (شهرک بعثت)  و ۶۵۵ متر در مجموع برای شهرک ۵ آذر و نایسر سنندج شبکه گذاری انجام  و به بهره برداری رسید.

حسینی نصب پایه های  فلزی و بتنی، انجام عملیات کابل کشی و نصب ۵۶۰ دستگاه چراغ روشنایی معابر را از مراحل انجام شده این پروژه اعلام کرد و اذعان داشت: هدف از تامین روشنایی معابر عمومی، ایجاد محیطی امن و مناسب برای تردد اشخاص و وسایل نقلیه دانست.

مدیر امور برق شمال سنندج در پایان سخنان خود تأکید کرد: طبق ماده ۵۵ قانون شهرداری ها، وظیفه تامین روشنایی معابر به شهرداری ها واگذار گردیده است، اما  شرکت توزیع برق کردستان براساس وظیفه خدمات رسانی که نسبت به مشترکین خود دارد بسیاری از پروژه ها را در این راستا خود انجام داده تا مشترکین برق بتوانند بهترین بهره مندی را از خدمات برق داشته باشند.

 

image_pdfimage_print