تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸
تاریخ بروزرسانی: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

هیوا لهونیان در پیامی فرا رسیدن میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) دختر گرامی پیامبر اسلام(ص)، روز مادر و هفته گرامیداشت مقام زن را به بانوان و خواهران استان علی الخصوص بانوان و مادران شرکت توزیع برق کردستان تبریک گفت.

توانمندی های حضرت فاطمه (س) در عرصه های فردی و اجتماعی  بر هیچ کس پوشیده نیست و این امر موجب گردیده است که این بانوی گرانقدر به عنوان یک الگوی مناسب برای همه زنان ایران اسلامی و همه آحاد جامعه تبدیل شود.

حضور زنان ایران در عرصه های مختلف اجتماعی، علمی، فرهنگی، سیاسی و فناوری بر هیچ کس پوشیده نیست، حضوری موثر و اندیشمندانه در تربیت فرزندان و آینده سازان این وطن و همچنین در تولید علم، در عرصه های فرهنگ سازی و اندیشه پردازی و در لایه های کارشناسی ، همه و همه نشان می دهد که زمان آن فرا رسیده است که از این توان موثر اجتماعی استفاده بیشتری برای توسعه کشور عزیزمان صورت پذیرد.

امروزه باید با تغییر نگرش تصمیم گیران و تصمیم سازان، زمینه حضور بیشتر زنان در عرصه های مدیریتی فراهم گردد، از سوی دیگر زنان توانمند کشور نیز خود باید زمینه های حضور موثرشان در عرصه های مدیریتی را فراهم نمایند و فقط منتظر واگذاری مسئولیت نباشند چرا که معتقدیم افراد توانمند موظف و مکلف به ادای دین به جامعه از طریق استفاده از استعدادهای بالقوه خود هستند.

 

 

image_pdfimage_print