تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۹
تاریخ بروزرسانی: ۳۰ مهر ۱۳۹۹

مدیر توزیع برق شهرستان بانه از اجرای پروژه تبدیل شبکه سیم مسی به کابل خودنگهدار در محله مولوی و احمدآباد این شهرستان با اعتباری بالغ بر 2 میلیاردو 100 میلیون ریال خبر داد.

وی در ادامه اذعان داشت: با توجه به اولویت بندی این مدیریت در انجام پروژه تبدیل سیم مسی به کابل خودنگهدار،برنامه ریزی برای انجام این کار در محله مولوی و احمدآباد به دلیل آمار بالای سرقت در سنوات گذشته انجام و این پروژه توسط یک اکیپ سه نفره در طول ۱۰ روز کاری به اتمام رسید.

وی در ادامه اضافه کرد: اجرای ۲۹۲۰ متر تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار شده ، انجام تعداد ۲۴ مورد رفع حریم و ۳۶ فاصله اصلاح سطح مقطع بااعتباری بالغ بر۲ میلیارد و ۱۰۰ میلون ریال به بهره برداری رسید.

وی در ادامه بااشاره به مزایای عمده اجرای این طرح خاطرنشان کرد:از جمله مزایای عمده استفاده از کابل خود نگهدار در شبکه‌های هوایی توزیع برق،  افزایش قابلیت اطمینان شبکه در مقابل شرایط جوی و اتفاقات ناشی از برخورد اشیاء خارجی، کاهش انرژی توزیع نشده به مقدار قابل ملاحظه ، امکان زیباسازی شهری با مخفی کردن کابلهای خود نگهدار از انظار عمومی یا مخفی کردن آن در کانال های مخصوص،استانداردسازی شبکه و افزایش ایمنی در هنگام کار بر روی خطوط و کاهش خسارتها و ضایعات ناشی از برق گرفتگی نام برد.

قادری در پایان یادآور شد:کار تبدیل شبکه سیم مسی به کابل خودنگهدارباهدف بهسازی و استاندارد سازی شبکه از پروژه های اولویت دار حوزه این شهرستان می باشد.

image_pdfimage_print