تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۸
تاریخ بروزرسانی: ۱۲ آذر ۱۳۹۸

برگزاری مراسم اختتامیه نوزدهمین دوره مسابقات شطرنج وزارت نیرو در بخش مردان با شرکت 229 بازیکن در قالب 35 تیم از 19 استان کشور به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان اختتامیه نوزدهمین دوره مسابقات سراسری شطرنج برادران وزارت نیرو با حضور مالک حسین زاده دبیر شورای مرکزی ورزش وزارت نیرو و مسئولین استانی به میزبانی صنعت آب و برق استان کردستان در تالار فرهنگیان سنندج با اهدا لوح سپاس و کاپ های قهرمانی، به کار خود پایان داد.

این دوره از مسابقات به دو روش سوئیسی و برق آسا و در مجموع در ۸  دور برگزار شد.
در این دوره از مسابقات در بخش مسابقات تیمی، تیم شطرنج شرکت توزیـع بـــرق گیلان توانست به مقام اول دست پیدا کند، تیم های آبفای تهران و برق منطقه ای خوزستان به ترتیب مقام های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

در بخش انفرادی ( قهرمان قهرمانان)  آقای حسین رادمهر از صنعت آب و برق استان اردبیل به مقام اول دست یافت.

در این دوره از مسابقات شطرنج برادران وزارت نیرو در روش برق آسا (بلیتس) به ترتیب آقای علی منیری از شرکت توزیع برق فارس، حسین رادمهر از شرکت آب و برق اردبیل و شهرام گوهر چین از برق منطقه ای خوزستان به مقام های اول تا سوم دست یافتند.

لازم به ذکر است مراسم اختتامیه با حضور آقای حسین زاده دبیر شورای مرکزی ورزش  وزارت نیرو، آقای عبدالملکی مدیر کل سازمان صدا و سیمای استان کردستان و هیأت همراه  و آقای هیوا لهونیان مدیر عامل  شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان  و رییس هیات ورزش  صنعت آب و برق استان ، و جمعی از مدیران صنعت آب و برق استان کردستان برگزار گردید.

این دوره از مسابقات از تاریخ ۸ آبان ماه شروع و در تاریخ ۱۲ آبان ماه به پایان رسید.

 

image_pdfimage_print