تاریخ انتشار: ۵ آبان ۱۳۹۹
تاریخ بروزرسانی: ۵ آبان ۱۳۹۹

مدیر برق شهرستان بیجار از اصلاح 19هزار و هفتصد و دو متر شبکه فشار ضعیف هوایی شهر حسن آباد یاسوکند به کابل خودنگهدار ، با صرف هزینه ای بالغ بر 14 میلیارد و 760 میلیون ریال خبر داد .

 

اصلاح شبکه فشار ضعیف هوایی  شهر حسن آباد یاسوکند به کابل خودنگهدار

مدیر برق شهرستان بیجار از اصلاح ۱۹هزار و هفتصد و دو متر شبکه فشار ضعیف هوایی شهر حسن آباد یاسوکند به کابل خودنگهدار ، با صرف هزینه ای بالغ بر ۱۴ میلیارد و ۷۶۰ میلیون ریال خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان ، هادی محمدمرادیان گفت : اصلاح ۱۹هزار و هفتصد و دو  متر شبکه فرسوده توزیع برق شهر حسن آباد یاسوکند با هدف خدمات‌رسانی مطلوب به مشترکان ، رفع مشکل تجاوز به حریم خطوط توزیع برق و جلوگیری از سرقت عملیاتی گردید.

وی درخصوص مزایای اجرای این طرح  افزود :  کاهش میزان استفاده های غیر مجاز از برق ، کاهش انرژی توزیع نشده به مقدار قابل ملاحظه ، کاهش هزینه شاخه زنی در مناطق مشجر ، کاهش خطر آتش سوزی در مناطق مشجر و جلوگیری از تخریب محیط زیست و مرگ حیوانات ، راحت تر بودن ترمیم تیر سکسته در خطوط کابل خود نگهدار در قیاس با خطوط هوایی معمول و استمرار در ارائه سرویس به مشترکین ، افزایش ایمنی در هنگام کار بر روی خطوط و کاهش خسارتها و ضایعات ناشی از برق گرفتگی از جمله مزایای استفاده از کابل های خودنگهدار در شبکه برق می باشد .

مدیر برق شهرستان بیجار در پایان گفت : این پروژه با اصلاح ۱۹هزار و هفتصد و دو متر شبکه فشار ضعیف هوایی شهر حسن آباد یاسوکند و با صرف هزینه ای بالغ برق ۱۴ میلیارد و ۷۶۰ میلیون ریال از محل اعتبارات داخلی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان در حال اجرا می باشد .

حسن آباد یاسوکَند شهری در بخش کُرانی شهرستان بیجار و مرکز بخش کرانی است.این شهر مرکز اداری، ارتباطی، سیاسی، بازرگانی، اقتصادی و فرهنگی بخش کرانی به شمار می‌رود. شهر یاسوکَند ۱۰۶۷ خانوار دارد و جمعیت آن نیز بالغ بر  ۳۴۹۰ نفر می باشد .

image_pdfimage_print