تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۹
تاریخ بروزرسانی: ۲۳ مهر ۱۳۹۹

مدیر توزیع برق شهرستان بیجار از اتمام عملیات اجرایی اصلاح 5050 متر شبکه فشار ضعیف روستاهای حسین آباد سیاه منصور ، غیاث آباد، شهرک سپاه و آغاز پروژه اصلاح 8700 متر شبکه برق شهر توپ آغاج بیجار خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان ، هادی محمدمرادیان در تصریح این خبر گفت: پروژه های مربوط به اصلاح شبکه فشار ضعیف در سطح روستاها و شهرهای تابعه شهرستان بیجار با هدف خدمات ‌رسانی مطلوب به مشترکان با جدیت و تلاش بی وقفه اکیپ های فنی و اجرایی  به طور مستمر در حال اجرا می باشد.

وی همچنین افزود: در ادامه این مجموعه فعالیت ها، اصلاح ۱۷۰۰ متر شبکه فشار ضعیف روستای غیاث آباد، اصلاح ۱۳۵۰ متر شبکه روستای حسین آباد سیاه منصور و اصلاح ۲۰۰۰ متر شبکه برق شهرک سپاه شهر بیجار با صرف هزینه ای بالغ بر ۴ میلیارد ریال اتمام و به بهره برداری رسید .

وی سپس با بیان اینکه به محض اتمام این پروژه ها ، عملیات اجرایی پروژه اصلاح ۸۷۰۰ متر شبکه فشار ضعیف شهر توپ آغاج نیز با تخصیص اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد و ۶۳۰ میلیون ریال آغاز شده است ، ابراز امیدواری کرد این پروژه نیز در کمترین زمان و به بهترین نحو ممکن اجرا و به بهره برداری برسد .

شایان ذکر است روستای غیاث آباد از روستاهای تابعه شهرستان دیواندره می باشد که افتخار خدمت رسانی در امور مربوط به برق این روستا در حوزه برق شهرستان بیجار می باشد و همچنین شهر توپ آغاج نیز در ۳۵ کیلومتری بیجار یکی از شهرهای جدیدی است که بیش از ۳ سال از عمرتأسیس آن می گذرد و جمعیت آن نیز بالغ بر ۱۶۵۰ نفر می باشد .

image_pdfimage_print