تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
تاریخ بروزرسانی: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

مدير توزيع برق شهرستان بيجار از اتمام عمليات اجرايي انتقال شبكه فشار متوسط واقع در محل احداث تقاطع غير هم‌سطح محور بيجار_ديواندره خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان، «محسن ابراهیمی» با بیان اینکه قسمت عمده پروژه جابجایی تأسیسات برق در محل احداث کنار گذر جنوبی بیجار طی سنوات گذشته انجام شده بود، اظهار کرد: خوشبختانه پروژه جابجایی خط فشار متوسط محور بیجار _ دیواندره اجرایی شد.
وی با اعلام اینکه اجرای قسمتی از جابجایی شبکه فشار متوسط در محل احداث تقاطع غیر هم سطح چنگیز قلعه در محور بیجار _ دیواندره به دلیل وجود معارض و عدم رفع این مشکل توسط اداره راه و شهرسازی شهرستان بیجار که مجری طرح کنار گذر جنوبی بیجار بود، متوقف گردید، گفت: متأسفانه با ادامه فعالیت‌های اکیپ راه‌سازی در این محور و جمع‌آوری خاک و مصالح در زیر شبکه فشار متوسط، شرایط مخاطره‌آمیزی ایجاد گردیده بود که پس از تعاملات صورت گرفته، انجام هرگونه فعالیتی در محل تا زمان جابجایی شبکه متوقف شد.
مدیر توزیع برق شهرستان بیجار با اشاره به تأکید مسئولین شهرستان در خصوص اهمیت بهره برداری از طرح کنار گذر جنوبی بیجار، تصریح کرد: مدیریت این شهرستان با به‌کارگیری تمام توان فنی و اجرایی خود و طی چندین روز کار متوالی در شرایط بسیار سخت آب و هوایی موفق شد در کمترین زمان ممکن شبکه فشار متوسط موجود در محل احداث تقاطع غیر هم سطح چنگیز قلعه را جا به جا نماید.
وی با ذکر اینکه انجام این پروژه با احداث ۲۲۰ متر خط فشار متوسط هوایی و استقرار ۳ اصله پایه بتونی ۶۰۰/۱۲ و ۴ اصله پایه بتونی ۴۰۰/۱۵ صورت پذیرفت، خاطرنشان کرد: این پروژه با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۷۹۰ میلیون ریال انجام شد.
ابراهیمی در پایان با تشکر از تلاش‌های پرسنل فنی و سیمبانان توزیع برق شهرستان بیجار، یادآور شد: این افراد در شرایط سخت جوی و سرمای شدید منطقه این پروژه را مختوم به نتیجه مطلوب کردند.

image_pdfimage_print