تاریخ انتشار: ۵ فروردین ۱۳۹۸
تاریخ بروزرسانی: ۵ فروردین ۱۳۹۸

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان كردستان به همراه هيأت همراه با خانواه‌های همکاران مرحوم «خالد زندی» و «فواد سیفی» ديدار و از آنان دلجویی کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان، در این دیدار هیوا لهونیان ضمن عرض تسلیت به خانواده‌های مرحوم خالد زندی و فواد سیفی و تجلیل از مقام و شخصیت این دو عزیز از دست رفته که در حین انجام مأموریت اداری جان خود را از دست دادند، گفت: اجر این عزیزان نزد خدا باقی است، چرا که در راه خدمت به مردم تلاش کرده و به سوی معبود پر کشیدند.

وی حضور و دیدار با بازماندگان را به منظور تسلی خاطر آنان دانست و ادامه داد: برای عزیزان از دست رفته علو درجات را از خداوند متعال خواستاریم و برای بازماندگان نیز صبر جزیل آرزومندیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان خطاب به هیأت همراه خواستار پیگیری مشکلات خانواده متوفیان در حد توان و مقدورات شد و تصریح کرد: شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان با توجه به تعهد اخلاقی و انسانی خود در چارچوب قانون تمامی تلاش خود را برای کمک به خانواده‌های زندی و سیفی تا نیل به نتیجه مطلوب بکار خواهد بست تا حقی ناخواسته از آنان ضایع نگردد.

وی ادامه داد: وظیفه همسران زندی و سیفی در قبال فرزندانشان بسیار خطیر است چرا که علاوه بر مادر بودنشان، باید به گونه‌ای عمل کنند که فرزندانشان جای خالی پدر و فقدان او را تاب بیاورند تا به افرادی شایسته برای خود، خانواده و جامعه تبدیل شوند.

لهونیان با اعلام اینکه تدابیری اتخاذ گردید تا فرزندان مرحوم زندی و سیفی همه ساله در آیین تجلیل از دانش آموزان برتر شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان، حضور یابند، خاطرنشان کرد: در این آیین از آنان تجلیل شده و با این اقدام تلاش می‌شود تا جایگاه رفیع پدران ایشان برای همیشه گرامی داشته شود.

گفتنی است، مرحوم فواد سیفی دارای دو فرزند خردسال به نام‌های سارو(کلاس سوم ابتدایی)‌ و نازیلا (۱۰ ماهه) می‌باشد، وی در حادثه آتش‌سوزی اتوبوس سنندج هنگامی که به مأموریت اداری اعزام شده بود دار فانی را وداع گفت و مرحوم خالد زندی نیز دارای دو فرزند به نام‌های سوران (سال اول متوسطه اول)‌ و پارسا (شش ساله) می‌باشد که ایشان نیز در حین برگشت از مأموریت اداری در حادثه تصادف به دیار باقی شتافتند. مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان، در این دیدار هدایای نقدی و غیرنقدی را تقدیم خانواده‌های این عزیزان از دست رفته کردند.

image_pdfimage_print