تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹
تاریخ بروزرسانی: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹

مدیر امور دیسپاچینگ و فوریتهای برق از تجهیز ناوگان شهری عملیات و اتفاقات شرکت توزیع برق استان کردستان با هدف ارتقاء کیفیت در ارائه خدمات خبر داد.

به گزارش خبرنگار دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان سید محمد فتحی مدیر امور دیسپاچینگ و فورتهای برق در تشریح این خبر گفت: مجهز کردن خودروهای عملیات و اتفاقات به این کابین ها باهدف دسترسی سریع به وسایل کار، ایمنی بالا، افزایش طول عمر ابزارآلات، کاهش زمان اجرای عملیات های رفع خاموشی و سایر عملیات های واحد اتفاقات ۱۲۱ ،رعایت نظام آراستگی و ارتقاء کیفیت خدمات را از جمله ویژگی های مثبت این کابین ها عنوان کرد.

وی در ادامه افزود: اتاقک ساخته شده برای این خودرو مجهز به تمامی امکانات مورد نیاز در واحدعملیات و اتفاقات ۱۲۱ می باشد و همچنین امکان جانمایی تمامی اقلام و ابزار مورد نیاز را درخوددارد .

وی همچنین از اجرا شدن نظام آراستگی محیط (  ۵s) در این خودروها اذعان داشت: به این ترتیب دسترسی به تمامی ابزار آلات در کمترین زمان ممکن جهت تسریع در ارائه خدمات با کیفیت میسر خواهد شد.

فتحی همچنین به مجهز شدن این خودرو به نورافکن ها قوی برای انجام عملیات در شب اشاره کرد و گفت: به این ترتیب کمترین مانعی بر سر راه خدمت رسانی به مشترکان برق در زمان اعلام نیاز ،وجود نخواهد داشت.
وی در ادامه از راه اندازی فاز اول این طرح با اعتباری بالغ بر۱میلیاردو هشتاد میلیون ریال اظهار داشت: در فاز اول راه اندازی این طرح ۳ دستگاه کابین تجهیز شده برروی خودروهای عملیات و اتفاقات شهری سنندج، ۱دستگاه برروی خودرو مریوان،۱دستگاه برروی خودرو  سقز و ۱دستگاه برروی خودروکامیاران، تجهیز و تحت کنترل قرار داده شد

وی درادامه از اجرایی شدن فاز دوم این طرح در سال جاری ابراز امیدواری کردو گفت:در فاز دوم این طرح شش شهرستان دیگر جهت تجهیز خودروهای عملیات و اتفاقات در دستور کاراین شرکت قرارداده شده که در سال جاری اجرایی و عملیاتی خواهد شد.

 

image_pdfimage_print