تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
تاریخ بروزرسانی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

مدیر توزیع برق شهرستان بانه از تبدیل بیش از 65 کیلومتر شبکه سیم مسی به کابل خودنگهدار در شهرستان بانه در سال 99 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان صلاح الدین قادری در تشریح این خبر گفت: از پروژه های مهم و شاخص سال ۹۹، تبدیل شبکه سیم مسی به کابل خودنگهدار در سطح استان بود، این در حالی است که در شهرستان بانه بیش از ۶۵ کیلومتر شبکه سیم سی به کابل خودنگهدار تبدیل شد.

وی در ادامه افزود: برق رسانی به ۳ پاسگاه مرزی برویشکانی، ننور و سرتزین و احداث ۹٫۵ کیلومتر شبکه فشار ضعیف هوایی از دیگر فعالیت های شاخص در سال ۹۹ در این شهرستان است.

قادری در ادامه با اشاره به تعداد ۲۱۳۵ مورد انشعاب جدید اذعان داشت: تعداد ۲۱۳۵ انشعاب جدید به متقاضیان واگذار شده است که با احتساب این تعداد اشتراک جدید، این شهرستان اکنون بالغ بر ۶۷۰۰۰ مشترک برق در بخش های مختلف را داراست.

وی در ادامه افزود: از تعداد ۲۱۳۵  انشعاب واگذار شده در سال گذشته،۱۶۴۰ مورد در بخش شهری،۲۸۰ مورد در بخش روستایی،۱۹۲ مورد غیر دیماندی و ۲۳ مورد نیز دیماندی بوده است.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به بخش وصول مطالبات عنوان کرد: در سال ۹۹  درصد وصولی این شهرستان  ۱۰۱٫۶ درصد بود که رتبه دوم استان را کسب نمود، این مهم نوید بخش جذب اعتبارات ویژه و کامل در سال جاری است.  

صلاح الدین قادری در پایان سخنان خود گفت: پایداری شبکه، جلوگیری از خاموشی های ناخواسته و ارائه خدمات با کیفیت مطلوب، مهمترین رسالت کارکنان برق این شهرستان بوده و هدف غایی این مدیریت ارائه برق مطمئن و پایدار به همه مشترکین این شهرستان است، وی افزود: کل اعتبارات جذب شده در سال ۹۹ در بخش احداث، اصلاح و پروژه های اختصاصی بیش از ۲۳۰ میلیارد ریال در شهرستان بانه بوده است

لازم به ذکر است استاندارد سازی بخش عمده ای از شبکه توزیع برق روستایی استان، از پروژه های مهم سال ۱۴۰۰ می باشد که به زودی کلید خورده و اصلاح و بهسازی شبکه توزیع برق روستاهای شهرستان بانه در دستور کار قرار میگیرد.

image_pdfimage_print