تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۹
تاریخ بروزرسانی: ۸ بهمن ۱۳۹۹

مدير توزيع برق شهرستان قروه از رفع حريم 2812 نقطه حادثه خيز در 10 ماهه سال 99 با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 150 میلیون ریال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان فرهاد میمنت آبادی در تشریح این خبر گفت: در راستای صیانت از حریم شبکه برق و ارائه برق مطمئن و پایدار به مشترکین ۲۸۱۲ نقطه حادثه خیز تا پایان دی ماه ۹۹ در زمینه های اصلاح و جابجایی شبکه های توزیع، بازآرایی، رفع حریم و تبدیل شبکه سیم مسی به کابل خود نگهدار و…. با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال به بهره برداری رسیده است.

مدیر توزیع برق شهرستان قروه در ادامه به روستاهایی که این پروژه در آن اجرا گردیده اشاره کرد و گفت: این پروژه در روستاهای مالوجه، قزلجکند، تکیه علیا و سفلی، شیروانه، درمه، قاورمه دره، قره بلاغ، شهاب الدین ، سیلاب، سوتپه، حسن آباد محمد نظر، دوسر، میهم، سنگین آباد، وینسار ، آونگان و شهر دزج ، دلبران و قلعه به اتمام رسیده است.

فرهاد میمنت آبادی در پایان سخنان خود با اشاره به ضرورت آگاه سازی مردم در خصوص خطرات ناشی از نقض حریم شبکه های برق، هدف از اجرای این طرح  را جلوگیری از بروز حوادث  و ایمن نمودن تاسیسات برق رسانی عنوان کرد.

لازم به ذکر است شهرداری ها و دهیاری ها برای صدور مجوز های ساخت و ساز به متقضیان لازم است استعلام های مربوطه را از این شرکت دریافت کنند تا مشترکین با مشکلات رعایت حریم مواجه نشوند.

image_pdfimage_print