تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۹
تاریخ بروزرسانی: ۲۶ بهمن ۱۳۹۹

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان از پرداخت بیش از 22 میلیارد و 770 میلیون ریال پاداش به صاحبان صنایع، کشاورزان و سایر مشترکان همکار که در برنامه پاسخگویی بار تابستان سال 99 با این شرکت مشارکت و همکاری داشتند، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان هیوا لهونیان در تشریح این خبر گفت: در سال جاری  به ۵۱۸۹ مشترک استان کردستان که در برنامه های پاسخگویی بار تابستان ۹۹ شرکت داشتند و منجر به عبور موفق و بدون خاموشی از تابستان (۹۹) گردید، پاداش همکاری پرداخت شد.

لهونیان در ادامه با اشاره به اجرای این طرح به صورت سالانه اذعان داشت: این طرح از ۱۵ خرداد ماه تا ۱۵ شهریور هر ساله اجرایی می شود، در این طرح ۶۰۴ میلیون تومان پاداش به ۴۱۷۰ مشترک بخش کشاورزی، ۷۴۵ میلیون تومان پاداش به ۴۷۲ مشترک صنعتی و ۹۲۸ میلیون تومان پاداش به سایر مشترکان همکار در برنامه پاسخگویی بار سال ۹۹پرداخت شده است.

وی  با بیان اینکه میزان پاداش همکاری پرداخت شده به مشترکان این شرکت نسبت به سال قبل  رشد مناسبی داشته است، اظهار داشت: برای برخی از این مشترکان که مشمول پرداخت پاداش شدند  علاوه بر تسویه کامل مبالغ صورتحساب برق مصرفی دوره جاری، مابقی پاداش به صورت بستانکاری در دوره های بعدی منتقل گردید.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان در پایان سخنان خود با قدردانی از همکاری های انجام شده از سوی مشترکان در این طرح بیان کرد: برای تابستان سال ۱۴۰۰نیز از همه مشترکان درخواست داریم که همکاری لازم را در جهت کاهش یا مدیریت بار به منظور عبور موفقیت آمیز از پیک بار تابستان ۱۴۰۰ داشته باشند و تابستانی بدون خاموشی را به مشابه سال های ۹۸ و ۹۹ سپری کنیم.

لازم به ذکر است بسته های تشویقی برای مشترکین همکار در تابستان سال ۱۴۰۰ با ضرایب بهتری به نسبت سنوات گذشته در چهارچوب دستور العمل های وزارت نیرو، اعلام و اعمال خواهد شد.

image_pdfimage_print