تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۸
تاریخ بروزرسانی: ۵ شهریور ۱۳۹۸

معاونت برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان از اتمام طرح شبکه روشنایی معابر مستقل کمربندی آبیدر ( مابین دور برگردان زاگرس تا ورودی جاده حسن آباد) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان عبید علیمحمدی در تصریح این خبر گفت: پروژه ی روشنایی معابر کمربندی آبیدر حد فاصل دور برگردان زاگرس و جاده حسن آباد با اعتباری بالغ بر سه هزار میلیون ریال اجرا و به بهره برداری رسید.

وی در ادامه با اشاره به هدف اجرایی این پروژه اذعان داشت:  با توجه به ضرورت ایجاد روشنایی معابر مستقل و اجتناب ناپذیر بودن این امر، طرح مذکور با اعتبار سه هزار میلیون ریال از محل منابع داخلی شرکت تامین اعتبار و در کمتر از پنج روز با همکاری و تعامل سازمان راه و شهرسازی  استان به اتمام رسید که در نوع خود از لحاظ زمان اجرا، بی نظیر است.

علیمحمدی در ادامه افزود: با افزایش تردد در این مسیر در سال های اخیر و جلوگیری از بروز حوادث ناگوار تصادف خودروها، نیاز به تامین روشنایی استاندارد در این جاده به شدت احساس می شد که خوشبختانه این مهم با کمک و همیاری کارکنان فنی و مهندسی شرکت محقق گردید.

وی در ادامه با اشاره به اقدامات انجام شده در به ثمر رسیدن این پروژه بیان کرد: برای تامین روشنایی این مسیر حدود یکهزار و ۴۳۰ متر شبکه روشنایی معابر اصلاح و ۳۹ اصله پایه بتنی مخروطی  نصب گردید؛ همچنین ۷۹ دستگاه لامپ ۲۵۰ وات سدیم پرنور و کم مصرف در محل استفاده شد، تا با بهره برداری از آن مشکل مربوط به روشنایی  شهروندان هنگام تردد مرتفع گردد.

معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان درپایان اظهار امیدواری کرد با تامین اعتبارلازم، اصلاح روشنایی سایر پروژه های معابر شهری  و روستایی در برنامه های آتی شرکت  توزیع برق استان لحاظ خواهد گرفت.

image_pdfimage_print