تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ بروزرسانی: ۲ اسفند ۱۳۹۹

معاونت بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان از اجرای مانور سراسری تعدیل روشنایی معابر و مقابله با دستگاه های رمز ارز غیر مجاز در تاریخ سی ام بهمن و یکم اسفند در استان کردستان همزمان با سراسر کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان جواد اکبر آبادی در تشریح این خبر گفت: مانور سراسری تعدیل و تنظیم روشنایی معابر و مقابله با دستگاه­های رمز ارز غیرمجاز با هدف تعدیل روشنایی معابر عمومی، مقابله با انشعابات و برق‌های غیرمجاز و مقابله با رمز ارزها ( بیت کوین ) در تاریخ سی ام بهمن ماه و یکم اسفند ماه به صورت سراسری در کشور برگزار گردید.

اکبرآبادی در ادامه افزود: در این مانور ۴۴ اکیپ متشکل از ۱۸۷ نفر حضور داشتند و تعداد کل خودروهای سبک و سنگین در اجرای این مانور ۴۵ دستگاه بود.

وی در ادامه به فعالیت های مهم و صورت گرفته در مانور اشاره کرد و اذعان داشت: کشف و مقابله با رمز ارزهای غیرمجاز ( کشف ۸ دستگاه ماینر )، بستر سازی و پیش بینی­های لازم جهت تعدیل و یک ‌در میان کردن چراغ روشنایی معابر در آینده با نصب فیوز و ترمینال در تابلوها و پایه­های روشنایی معابر، اصلاح و تعدیل روشنایی معابر و تنظیم ساعت‌های نجومی از اهم فعالیت های صورت گرفته در این مانور بود.

اکبر آبادی به چند فعالیت دیگر که در اجرای مانور انجام گرفت اشاره کرد و گفت: کشف و قطع انشعاب های غیرمجاز، اصلاح شبکه روشنایی معابر، ترمیم چراغ­های روشنایی معابر و بررسی مکانی از انشعابات دیماندی و تکفاز با توان مصرفی بالا از دیگر فعالیت های صورت گرفته در این مانور بوده است.

لازم به ذکر است با توجه به محدودیت های مربوط به مقابله و پیشگیری از ویروس کرونا، مانور جهادی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار گردید.

image_pdfimage_print